KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11796297
*
nr 1179 6297
Ulla Fries
(f. 1946), Sverige
Etsning, 1983,3/90, motivet: 12x11
Ulla Fries, svensk bildkonstnär född i Uppsala 1946.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 april 2018
kl 18:13:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/4 19:49:18
1
Vinnande bud
22/4 21:07:01
2
500 kr
22/4 21:07:01
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige ulla fries
-
4114 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Ej signerad, sj..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:16
-
2048 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Porträtt av Eri..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:26
-
5313 Etsning
Axel Olson (1899-1986), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:04
-
5051 Etsning
Hans Verduijn (f. 1946), Sverige. Signerad, fågel,..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:11
-
5010 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:10
-
5011 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:58
*
Ulla Fries
Ulla Fries, svensk bildkonstnär född i Uppsala 1946.
Läs om budbetjänten
nr 1179 6297
Ulla Fries
(f. 1946), Sverige
Etsning, 1983,3/90, motivet: 12x11
Ulla Fries, svensk bildkonstnär född i Uppsala 1946.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 april 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/4 19:49:18 | 1 | Vinnande bud |
22/4 21:07:01 | 2 | 500 kr |
22/4 21:07:01 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige ulla fries
-
4114 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Ej signerad, sj..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:16 -
2048 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Porträtt av Eri..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:26 -
5313 Etsning
Axel Olson (1899-1986), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:04
-
5051 Etsning
Hans Verduijn (f. 1946), Sverige. Signerad, fågel,..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:11 -
5010 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:10 -
5011 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:58